תקנון ותנאי שימוש באתר "תעשיות מוצרי ליטוש 2000"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

מבוא

אתר "תעשיות מוצרי ליטוש 2000" (להלן "האתר") הוא אתר מכירות (להלן "חנות וירטואלית") המשתמש כאתר ("מכירה למוצרי ליטוש וכלי עבודה") ייצוגי עבור "תעשיות מוצרי ליטוש 2000" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הרכישה באמצעות האתר בין אם רכישה מקוונת או טלפונית כפופה לתנאים המפורטים ומהווה הסכמה לתנאים בתקנון זה.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

הרכישה

הרכישה באתר יכולה להיות באמצעות האתר או באמצעות הזמנה טלפונית. אפשרויות הרכישה משתנות בין מוצר למוצר לפי שיקול דעתה של הנהלת האתר.
זמינות המלאי נקבעת לפי המלאי הקיים אצל הספק ובמקרה של סתירה בין הזמינות בלאי המופיעה באתר לבין המלאי אצל הספק המלאי אצל הספק קובע. ניתן לוודא זמינות טלפונית במידת הצורך לפני הרכישה.
המחירים באתר כוללים מע"מ אלא עם צויין אחרת בשלב "הקופה" (להלן "צ'קאווט") או אם נמסר טלפונית בשלב הרכישה.
אפשרויות התשלום יוצגו בשלב הצ'קאווט או טלפונית. אפשרויות התשלום אינם חייבות להיות זהות בין הרכישה דרך האתר לרכישה הטלפונית. הנהלת האתר שומרת לעצמה להציג אפשרויות תשלום שונות לפי שיקול דעתה לרבות אפשרויות שונות עקב סוגי מוצרים, מחירי המוצרים וכמויות המוצרים.
אפשרויות המשלוח יוצגו בשלב הצ'קאווט או טלפונית. אפשרויות המשלוח אינם חייבות להיות זהות בין הרכישה דרך האתר לרכישה הטלפונית. הנהלת האתר שומרת לעצמה להציג אפשרויות משלוח שונות לפי שיקול דעתה לרבות אפשרויות שונות עקב סוגי מוצרים, מחירי המוצרים וכמויות המוצרים.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק למכור מוצר או מוצרים מסוימים לפי שיקול דעתה.
אפשרות הרכישה דרך האתר או הטלפון יכולה להפסיק בכל עת לפי שיקול הנהלת האתר.

החזרות וביטולים

ניתן להגיש בקשה לביטול עסקה דרך פניה טלפונית, באמצעות הדוא"ל או דרך טופס יצירת הקשר שבאתר. במידה ובקשת הביטול מאושרת על הלקוח להחזיר את המוצר באריזתו המקורית בצרוף חשבונית ושעדיין לא עברו 30 ימים מיום רכישת המוצר.
עלויות החזרת המוצר תחולנה על הלקוח אלה אם צויין אחרת בעת רכישת המוצר. בנוסף לכך יחויב הלקוח בדמי ביטול.
מדיניות ביטול והחזרת המוצרים תחול רק על המוצרים שנרכשו דרך האתר, הנהלת האתר לא תטפל במוצרים שנרכשו ממקום אחר גם אם המוצר זהה לזה שנמכר באתרנו.

אספקה והובלת המוצר

המוצר יסופק לפי אפשרות המשלוח שבחר הלקוח בעת הרכישה באתר או דרך הרכישה הטלפונית.
במידה והלקוח בחר באפשרות משלוח לכתובת, המוצר יסופק לכתובת למשלוח שהתקבלה בעת ההזמנה ולא יהיה ניתן לשנותה לאחר ביצוע ההזמנה גם אם המוצר עדיין לא התקבל אצל הלקוח בנוסף לא יהיה ניתן לשנות את אפשרות המשלוח לאחר ביצוע ההזמנה לרבות שינוי לאיסוף עצמי.
למרות האמור לעיל הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבחון את בקשת הלקוח לשינוי שיטת המשלוח או הכתובת לפי שיקול דעתה.
מחירי המוצרים אינם כוללים את עלות המשלוח למעט מקרים שבהם צויין אחרת בעמוד המוצר או בשלב הצ'קאווט.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "תעשיות מוצרי ליטוש 2000" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "תעשיות מוצרי ליטוש 2000".
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "תעשיות מוצרי ליטוש 2000" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף קניין רוחני) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "תעשיות מוצרי ליטוש 2000".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.