דף הבית מאמרים מתכננים פרויקט צביעה גדול? מה נצטרך?

מתכננים פרויקט צביעה גדול? מה נצטרך?

כשאנחנו חושבים על לצבוע משהו, בדרך כלל נחשוב על מברשת ופחית של צבע. הכל תלוי את מה אנחנו רוצים לצבוע, מה החומר ממנו עשוי וכמובן מה הקנה מידה של הפרויקט שלנו. צביעה היא לא בהכרח דבר פשוט אם איננו מקצוענים ויודעים ממש מה לעשות.

מיכל לחץ לצבע
מיכל לחץ לצבע

כשאנחנו חושבים על לצבוע משהו, בדרך כלל נחשוב על מברשת ופחית של צבע. הכל תלוי את מה אנחנו רוצים לצבוע, מה החומר ממנו עשוי וכמובן מה הקנה מידה של הפרויקט שלנו. צביעה היא לא בהכרח דבר פשוט אם איננו מקצוענים ויודעים ממש מה לעשות. ישנם כלי צביעה רבים, לא הכל מתחיל ונגמר במברשת וצבע. ישנם דרכים ושיטות רבות לצביעה של דברים שונים וכמובן שנרצה להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת שנוכל לקבל את התוצאה היפה, הבטוחה והטובה ביותר. בואו נכיר קצת את סוגי ציוד הצביעה הקיימים בענף.

מגוון של ציוד צביעה

 1. מיכל לחץ – למוצר לחץ כאן
  צביעה בעזרת מיכל לחץ היא הרבה יותר יעילה מלצבוע עם מברשת או אם רולר. המיכל יעיל מאוד כאשר נרצה לצבוע משטחים רחבים, הוא מאפשר צביעה אחידה ויש לו מקום להכיל הרבה צבע בתוכו. בנוסף, השימוש במיכל הלחץ הוא מאוד פשוט וניתן לנקות את המיכל בזריזות לאחר סיום השימוש. מיכל הלחץ יכול להגיע בגדלים שונים ובנוסף קיימים מיכלים המתאימים לשימוש מקצועי ומיכלים המתאימים לשימוש פרטי.
 2. קומפרסורים –למוצר לחץ כאן
  הקומפרסורים יעילים להמון שימושים. אם אתם מעוניינים לבצע עבודות פשוטות בבית בלי לקרוא לאיש מקצוע אז הקומפרסור יהיה מאוד שימושי עבורכם. בין אם תרצו לצבוע את הבית עם אקדח צבע או למלא אויר בגלגלי הרכב או אפילו לעשות עבודות בהתזת חול. הקומפרסורים קיימים בגדלים מסוימים, לחלקם יש גלגלים והם נוסעים ישר.
 3. מרסס צבע – למוצר לחץ כאן
  אנשים רבים מעדיפים את מרסס הצבע על פני הרולר, כיוון שעושה עבודה נהדרת בכיסוי הצבע ואינו משאיר מקום לטעויות. המרסס קל לתפעול ואינו יקר במיוחד ומצליח להגיע לתוצאה אחידה כך שתהיו מרוצים.
 4. מסיכה+פילטר לחדר צבע – למוצר לחץ כאן
  יתרונותיה של מסיכת הפילטר הם שהיא מגינה עלינו משאיפת רעלים הנמצאים בתוך הצבע בזמן העבודה. ניתן להתאים את המסיכה לגודל הנכון של הראש שלנו וכך יהיה לנו גם נוח וגם נהיה מוגנים.
 5. משאבת דיאפרגמה – למוצר לחץ כאן
  משאבת דיאפרגמה יכולה להתאים למגוון רחב של תעשיות כמו תעשיית המזון, הצבע ותשתיות.
  יתרונותיה הן שהיא יכולה לפעול ללא נוזל, שואבת חומרים צמיגים ויש לה יכולת יניקה עצמית.

היכן רוכשים ולמי פונים?

אז באמת לאן כדאי לגשת בשביל לרכוש ציוד מקצועי ואיכותי. הצלחנו להבין שמשימת הצביעה יכולה להיות שונה לגמרי ממה שתיארנו ואף קלה יותר. פשוט צריך את הציוד והייעוץ הנכון. נרצה לפנות לבעל מקצוע שמבין בשימוש בציוד הצביעה עליו דיברנו, שידע להסביר לנו בצורה הטובה ביותר על הפעלת הציוד וכמובן שמוצריו יהיו בעלי איכות על מנת שנהנה ממוצר מוגמר ויפיפה. תעשיות מוצרי ליטוש 2000 ידועים בעבור השירות, המקצועיות והמחיר המשתלם ביותר. אז אם אתם בדרך לקנות ציוד צביעה ועכשיו אתם כבר מבינים הרבה בנושא, תעשיות מוצרי ליטוש הם החברה המומלצת על ידינו.