דף הבית מאמרים מחפשים מוצרי ליטוש איכותיים?

מחפשים מוצרי ליטוש איכותיים?

כולם יודעים שליטוש והברקה הוא החלק החשוב ואולי היקר ביותר בסופו של פרויקט. בניגוד לפעולות אחרות שאולי מאפשרות שימוש בטכניקות שונות, עבודת הליטוש והגימור יכולה להיעשות בדרך אחת בלבד על ידי מוצרי הליטוש. ליטוש צריך להיעשות בצורה המקצועית והטובה ביותר ולשם כך, כאשר מלטשים צריך להשתמש בציוד המקצועי והאיכותי ביותר.

נייר שיוף
נייר שיוף

כולם יודעים שליטוש והברקה הוא החלק החשוב ואולי היקר ביותר בסופו של פרויקט. בניגוד לפעולות אחרות שאולי מאפשרות שימוש בטכניקות שונות, עבודת הליטוש והגימור יכולה להיעשות בדרך אחת בלבד על ידי מוצרי הליטוש. ליטוש צריך להיעשות בצורה המקצועית והטובה ביותר ולשם כך, כאשר מלטשים צריך להשתמש בציוד המקצועי והאיכותי ביותר. המטרה של כל בעל עסק או חברה היא לקבל את תוצאת הגימור הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר בסכום האטרקטיבי ביותר. ישנו מגוון עצום של מוצרי ליטוש, הברקה, השחזה ומירוק בענף מוצרי הליטוש . מוצרי ליטוש ומירוק תפקידם ליצור משטח חלק שייצור פיניש מושלם לאובייקט. הפעולה נעשית על ידי שפשוף של גרגירי מלט וחומרי מירוק ושחיקה נוספים. ישנם גם מכונות ליטוש והברקה בתעשייה זו ובשורות הבאות אתן כמה דוגמאות למוצרי ליטוש והשחזה.

במה משתמשים על מנת לקבל מוצר חלק ומבריק

 1. דסקיות סקוץ' –
  ישנן המון סוגי דסקיות לעבודת הליטוש, דסקיות אמורות ללטש את המוצר בצורה הטובה ביותר. ישנן דסקיות מחומרים שונים ועבור יישומים שונים. ישנן דסקיות מיוחדות עבור ליטוש אבנים ויהלומים, ישנן דסקיות לליטוש מתכת, נירוסטה, שיש ופלדה. את הדסקיות מחברים למלטשה חשמלית.
 2. ספוגי ליטוש –
  כמובן שקיימים המון סוגים של ספוגי ליטוש בגדלים שונים. ליטוש בעזרת ספוג נעשה בצורה ידנית ויכולים להגיע גם בעוביים שונים.
 3. נייר ליטוש –
  ישנם ניירות ליטוש בגדלים שונים ולמטרות שונות. משתמשים בנייר הליטוש עבור מראה נקי לאחר צביעה, לליטוש תקרות וכמו כן לליטוש עץ קשה. ישנן רמות ליטוש שונות לניירות שונים וניתן להשיג את העובי המתאים ליישום שלנו.
 4. מלטשת חשמלית –
  ישנם הרבה סוגים של מלטשות חשמליות. תפקיד המלטשה החשמלית הוא להחליק ולהבריק את החומר. משתמשים במלטשות חשמליות בעיקר לשיוף של עץ ובעבודות פחחות אך ניתן להשתמש בהן גם על מנת ללטש חומרים נוספים כמו פלסטיקים ואבן.
 5. בדים להברקה –
  בבדי הברקה נשתמש לגימור הסופי לאחר פעולת הליטוש וההשחזה. בדרך כלל משתמשים בבדים אלו בשביל להבריק פלדות ומוצרי פלסטיק שונים.
 6. גלילי ליטוש –
  קיימים סוגים רבים של גלילי ליטוש. גלילי הליטוש מגיעים בגדלים שונים ובעוביים שונים ויכולים להתלבש על מלטשות ידניות וחשמליות.

היכן מומלץ לרכוש מוצרי ליטוש

ישנן חברות רבות המציעות מגוון רחב מאוד של מוצרי ליטוש והשחזה. כאשר נרצה לרכוש מוצרי ליטוש נפנה לחברה מקצועית וותיקה בענף על מנת שבוודאות נקנה ציוד איכותי ואמין. תעשיות מוצרי ליטוש 2000 היא מהחברות המובילות והוותיקות בענף מוצרי הליטוש. החברה מעניקה יעוץ וליווי אישי על מנת שתתאימו היטב את מוצרי הליטוש שלכם לפרויקט המתאים. אם ברצונכם לרכוש מוצרים איכותיים שיאריכו ימים, תעשיות מוצרי ליטוש 2000 היא הבחירה הנכונה והמומלצת ביותר. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי ליטוש והשחזה, מלטשות ידניות וחשמליות מסוגים שונים, מגוון רחב של ניירות ובדי ליטוש וכמו כן מייעצת על אופן השימוש במוצרים אלו. מקצועיות, ניסיון ואמינות, זה מה שאתם מחפשים!