דף הבית מאמרים לצבוע את הדירה ולחסוך כסף

לצבוע את הדירה ולחסוך כסף

כבר הרבה זמן שבא לחכם לצבוע את הדירה מחדש אבל לא מתחשק לכם להוציא הרבה כסף? עכשיו תוכלו גם לצבוע את הדירה וגם להימנע מהוצאה כלכלית גבוהה. אמנם אנשי מקצוע, צבעים מקצועיים יכולים ומתורגלים בצביעת הדירה בזריזות אך לצערנו זו לא הוצאה קטנה. יש את האופציה השנייה שהיא לצבוע בעצמכם.

פיסטולט לצבע
פיסטולט לצבע

כבר הרבה זמן שבא לחכם לצבוע את הדירה מחדש אבל לא מתחשק לכם להוציא הרבה כסף? עכשיו תוכלו גם לצבוע את הדירה וגם להימנע מהוצאה כלכלית גבוהה. אמנם אנשי מקצוע, צבעים מקצועיים יכולים ומתורגלים בצביעת הדירה בזריזות אך לצערנו זו לא הוצאה קטנה. יש את האופציה השנייה שהיא לצבוע בעצמכם. בדרך כלל כאשר אנשים מתחילם לצבוע את הבית או כל מקום אחר בעצמם, הם משתמשים במברשות צבע, ברולרים וכמובן בפחיות של צבע. זוהי השיטה המוכרת ביותר לצביעת קירות של מקומות שונים. צביעה שאינה מקצועית באמצעות מברשות וכלי עבודה שצריך לדעת להשתמש בהם כראוי על מנת לייצר תוצאה איכותית, עלולה לייצר המון לכלוך ובלגן. בנוסף, השימוש בצבע המגיע בפחית הוא בזבוז משמעותי של צבע. צבע רב נשאר על המברשות ולא מעט פעמים גם נשפך במהלך העבודה. בשורות הבאות אפרט על דרך טובה וכמובן יעילה יותר לצביעת קירות הבית, המשרד או כל מקום שתרצו לבצע בו צביעה מחודשת.

צביעה איכותית ויעילה

על מנת לבצע צביעה יפה ואיכותית, כל מה שצריך לעשות הוא לרכוש ציוד צביעה איכותי ויעיל. הציוד היעיל ביותר לצביעת קירות ולצביעת המון אובייקטים שונים הוא ספריי צבע, הנה יתרונותיו:

  • חסכוני: כאשר משתמשים בספריי צבע בעצם לא מבזבזים כמות גדולה של צבע. על המברשת צבע נספג צבע שאינו בא לידי שימוש בניגוד לספריי הצבע המוציא בדיוק את כמות הצבע הדרושה. בנוסף, איננו מבזבזים כסף על צבע שאין לנו שימוש בו.
  • נוח: כאשר צובעים אובייקטים רבים ובייחוד קירות באמצעות רולר או מברשת צבע, פרק כף היד שלנו מתעייף מאוד מהר ומתחיל לכאוב. עם ספריי צבע הצביעה היא קלילה ואינה מעייפת.
  • מדויק: השימוש בספריי צבע לצביעת קירות הוא מדויק הרבה יותר ומקטין משמעותית את הסיכוי לפספוס של חלקים על גבי משטח הצביעה.
  • אסתטי: ספריי צבע, אם נקנה מחברה איכותית ומקצועית, מעניק אסתטיקה יפיפייה לקיר או לכל אובייקט אחר שצובעים באמצעות הספריי.

כיצד יש לצבוע?

צביעת הקירות היא אינה מסובכת כלל. הזיזו את הרהיטים שנמצאים ליד הקירות שאתם מעוניינים לצבוע, ופתחו את החלונות על מנת שהספריי יצא החוצה. לאחר מכן, פתחו את הספריי והחזיקו אותו במרחק של בערך כ-25 ס"מ מהקיר. התחילו להזיז את היד ימינה ושמאלה כאשר היד זזה גם למעלה ולמטה. בשיטה זו מוודאים כי אכן צובעים את כל המשטח. לאחר שהצבע התייבש, בדקו שאכן הכל צבוע ואם בכל זאת פספסתם מעט, חזרו על הפעולה בשנית. הדבר החשוב ביותר לפני שאתם מתחילים במשימת הצביעה היא לרכוש את הצבע הנכון. רכישת הצבע הנכון צריכה להיעשות גם על פי הגוון הרצוי וכמובן על פי הספריי המתאים לצביעת קירות. לא צריך להיות גאונים גדולים על מנת לצבוע את הדירה, עם ספריי צבע ויום חופש, תוכלו לחדש את הקירות בקלות.