דף הבית ככה תשמרו על כפות הידיים שלכם

ככה תשמרו על כפות הידיים שלכם

כמעט כולנו מתלכלכים בכפות הידיים, בין אם זה בעקבות עבודת היום יום ובין אם זה רק פעם ב.. או שרק כאשר אתם מבשלים במטבח. להבדיל מאותם כפפות של פעם רב פעמיות ששימשו את האימהות לניקיון והגנו עליהם מפני האקונומיקה ושאר חומרי ניקוי הרי שהזמינות כיום של כפפות חד פעמיות ומגוון הסוגים של הכפפות המתאים למגוון עבודות שונות מאפשרת לנו להגן על הידיים שלנו בכל עת.

כפפות חד פעמיות
כפפות חד פעמיות

כמעט כולנו מתלכלכים בכפות הידיים, בין אם זה בעקבות עבודת היום יום ובין אם זה רק פעם ב.. או שרק כאשר אתם מבשלים במטבח. להבדיל מאותם כפפות של פעם רב פעמיות ששימשו את האימהות לניקיון והגנו עליהם מפני האקונומיקה ושאר חומרי ניקוי הרי שהזמינות כיום של כפפות חד פעמיות ומגוון הסוגים של הכפפות המתאים למגוון עבודות שונות מאפשרת לנו להגן על הידיים שלנו בכל עת. יש יתרונות רבים לכפפות חד פעמיות שבאים לידי ביטוי בנוחות השימוש איתם ובעצם העובדה שהם נמצאים בכל בית כיום. השימוש בכפפות נעשה במגוון תחומים כגון במטבח בעת בישול, בזמן הניקיון ועבודות נוספות הכרוכות בלכלוך הידיים כמו עבודה במוסכים, אנשי שיפוץ וצבעים ועוד אין ספור תחומים ופעילויות. כפפות חד פעמיות מגנות על כפות הידיים מלכלוך, כימיקלים ונזקים.

 

בחרו את הכפפה שמתאימה לכם

כאמור כפפות חד פעמיות מאפשרות לנו לבצע משימות שונות כגון ניקיון, בישול ועוד בקלות, בנוחות וללא לכלוך כלל וכלל. יש כמה סוגים של כפפות חד פעמיות הנבדלות ביניהן בסוג החומר מהן הן עשויות, כל סוג של כפפות מיוחד לשימוש שונה. אלו סוגי הכפפות הנפוצים:

כפפות ניטריל – מבין סוגי הכפפות השונים כפפות חד פעמיות מניטריל נחשבות לאידיאליות ביותר ומשמשות למגוון תחומים. הכפפות חזקות ואטומות ועמידות בשימוש מאסיבי. מי שיש לו רגישות ללטקס מומלץ שיבחר את כפפות הניטריל אפילו בשימוש יום יומי

כפפות ויניל – מבין כל סוגי הכפות אלו נחשבות לכפפות "קלות" כלומר עובי הדופן דקה מאוד ומאפשרת גמישות יתרה ביחס לכפפות אחרות ניתן להשתמש בהם לאורך זמן ללא חשש. הכפפות מתאימות לשימוש במעבדות, מטבחים, ניקיון ורפואה. ניתן להשיג את הכפפות עם אבקה או בלי אבקה, אבקת הטלק עוזרת לשמור על הידיים יבשות ומונעת הידבקות הכפפה ליד.

כפפות לטקס – אלו הן הכפפות המוכרות ביותר ואפילו הראשונות שהונפקו בתפוצה עממית לכל דורש. כפפות לטקס אלו מגיעות ב 2 אופנים עם אבקה וללא. מגוון השימושים נרחב מאוד ומשתמשים בהם כמעט בכל תחום. חשוב לציין כי אין אלו הכפפות שבשימוש רפואי כלומר הן אינן סטריליות.

 

ממי קונים כפפות חד פעמיות?

הכפפות כפי שציינו נפוצות ביותר ולמעשה ניתן לרכוש אותם בכל מקום ללא הגבלה אולם אם אתם בית עסק, מפעל, בית חולים וכדומה מומלץ שתרכשו כמות של כפפות בצורה מרוכזת, ורכישה כזו מחייבת אתכם בבחירת ספק איכותי ואמין שימכור לכם מוצר ללא פגמים. הסיבה לכך היא שאם הכפפות לא יהיו איכותיות הן עלולות להיקרע בקלות ואם אתם עובדים עם כימיקלים אז המצב יכול להיות לא נעים. לכן מומלץ לבחור ספק איכותי שיתן לכם מוצרים איכותיים,] אם אתם מייעדים את הכפפות לעבודות עם חומרים רגישים הקפידו לבקש כפפות ברמת איכות גבוהה יותר מהרגיל וזאת על מנת לשמור עליכם ועל הידיים שלכם מפני פגיעה או פציעה.