דף הבית מאמרים כך תגנו על העובדים שלכם בצורה הבטיחותית ביותר

כך תגנו על העובדים שלכם בצורה הבטיחותית ביותר

תעשיות רבות ושונות מעסיקות מספר עצום של עובדים הזקוקים להגנה על בסיס יומיומי. ישנן המון תעשיות העובדות עם חומרים מסוכנים וכלי עבודה כבדים וחדים ואתם חייבים להבטיח לעובדים שלכם את המיגון הטוב ביותר על מנת שיוכלו להימנע מפגיעות שונות ותאונות עבודה מצערות.

תעשיות רבות ושונות מעסיקות מספר עצום של עובדים הזקוקים להגנה על בסיס יומיומי. ישנן המון תעשיות העובדות עם חומרים מסוכנים וכלי עבודה כבדים וחדים ואתם חייבים להבטיח לעובדים שלכם את המיגון הטוב ביותר על מנת שיוכלו להימנע מפגיעות שונות ותאונות עבודה מצערות. ישנם המון סוגים שונים של ציוד מיגון אישי המגן על חלקים שונים בגוף האדם והמיועד עבור שימושים שונים. לכן כל בעל עסק, מפעל או כל מקום אחר המעסיק עובדים הנמצאים ברמת סיכון על בסיס קבוע צריך לספק להם את הציוד הבטיחותי והטוב ביותר. לצערנו תאונות עבודה הן דבר שכיח ונעשה שימוש רב בציוד שאינו תקין והיה אפשר למנוע הרבה ממקרים מצערים אלו. זכרו שזהו עניין חשוב ביותר ולכם בעלי העסקים השונים יש את הכח והיכולת לעשות שינוי ולהשתמש בציוד נכון שימנע תאונות רבות.

סוגים שונים של ציוד מיגון

ציוד מיגון אישי מתחלק לכמה קטגוריות ומתאים לענפים רבים הזקוקים לסוגים שונים של ציוד הגנה. עובדים בתעשיות המשתמשות בכימיקלים וחומרים רעילים אחרים המסוכנים לשאיפה יזדקקו להגנת מערכת הנשימה. עבור סיכון זה קיימים סוגים שונים של מסכות ונשמיות עם פילטרים חכמים שיודעים לסנן את החלקיקים הרעילים מהאוויר ולהזרים אוויר נקי אל האדם החובש את המסכה. בתעשיות בהן מתפעלים מכונות מרעישות ומשתמשים בכלים רועשים, העובדים שלכם יזדקקו לציוד מיגון אישי המגן על השמיעה לכן ישנם סוגים שונים של אזניות ואטמים המגנים על מערכת השמיעה. בענפים שונים בהם חותכים, מרתכים ובונים אובייקטים, הפנים נמצאות בסכנה ולכן על העובד יהיה ללבוש מסיכה שתגן עליו פניו. כמו כן כאשר עובדים באתר בנייה ויש סכנה שמשהו חס וחלילה ייפול על ראשו של עובד, עליו לחבוש קסדה המגנה על ראשו בכל עת בה הוא נמצא באתר הבנייה. בנוסף, קיים ציוד המגן על ידיהם של העובדים, קיים ביגוד המגן על גוף העובדים כאשר העור עלול להיות חשוף לחומרים מסוכנים, ישנו ציוד המגן על העיניים ובעצם קיים ציוד מיגון אישי המתאים בדיוק עבור כל יישום או עבודה כלשהי שיכולה לסכן חיי אדם.

היכן מומלץ לרכוש ציוד מיגון אישי

כיוון שאחת הסיבות הגורמות לתאונות עבודה הוא השימוש בציוד שאינו בטיחותי, כאשר תרצו לרכוש ציוד מיגון אישי, יהיה מומלץ ביותר לגשת אל חברה המתמחה בציוד מיגון מהסוג הזה ובעלת ניסיון רב כך שתוכל לייעץ לכם בדיוק לגבי הציוד הספציפי אותו אתם תצטרכו. כאשר משקיעים בציוד מיגון אישי איכותי, מצמצמים משמעותית את הסיכוי לתאונת עבודה. כמובן שצריך כל כמה זמן להעביר את העובדים סדנת בטיחות שתרענן את זיכרונם אך בשילוב עם הציוד הנכון והאיכותי ביותר, תוכלו להבטיח לעובדים שלכם הגנה מקסימלית בדיוק כפי שמגיע להם. חברת תעשיות מוצרי ליטוש 2000 היא מהוותיקות בענף ומומחית במכירת ציוד מיגון אישי מהאיכותיים ביותר שקיימים בענף. כי איכות ומקצועיות זה מה שאתם מחפשים.