דף הבית כך תבחרו אקדח סיכות פנאומטי

כך תבחרו אקדח סיכות פנאומטי

כל נגר חובב או מקצוען יודע שאחד מכלי העבודה השימושיים ביותר הוא אקדח סיכות פנאומטי. ישנם סוגים רבים של אקדחי סיכות. חלקם יהיו מכאניים חלקם יהיו חשמליים אך ללא ספק אלו נחשבים מקצועיים יהיו פנאומטיים. השימוש באקדחי סיכות אלו הביא יתרונות רבים בקרב בעלי המקצוע ובעיקר אצל נגרים ורפדים.

אקדח מסמרים
אקדח מסמרים

כל נגר חובב או מקצוען יודע שאחד מכלי העבודה השימושיים ביותר הוא אקדח סיכות פנאומטי. ישנם סוגים רבים של אקדחי סיכות. חלקם יהיו מכאניים חלקם יהיו חשמליים אך ללא ספק אלו נחשבים מקצועיים יהיו פנאומטיים. השימוש באקדחי סיכות אלו הביא יתרונות רבים בקרב בעלי המקצוע ובעיקר אצל נגרים ורפדים. ריפוד רהיטים היה מתבצע על ידי פטיש ומסמרים קטנים. העבודה הייתה גוזלת זמן רב מכיוון שהיה על הרפד לעצב את המסמרים ולדאוג שהם יהיו בקו אסתטי ואחיד פעולה שגזלה זמן רב, מכאן שריפוד כורסא היה לוקח ימים,  שבועות ואף יותר אם מדובר על יותר רהיטים. אולם אקדח סיכות פנאומטי מאפשר פעולה חלקה, מהירה ואפקטיבית שבאה לידי ביטוי החיסכון בזמן קרי עלותץ ייצור וריפוד של רהיט הפך להיות נמוך יותר. זה אומר שבפרק זמן של פריט אחד ניתן כיום לייצר יותר.

 

אילו אקדחי סיכות קיימים?

כאמור יש סוגים שונים של אקדחים פניאומטיים, חלקם יהיו מיועדים לסיכות בלבד, אחרים יהיו מיועדים למסמרים ויש כאלו משולבים אשר מאפשרים שימוש עם סיכות ומסמרים. אקדח סיכות פנאומטי נמצא בשימוש של נגרים ורפדים מקצוענים וחובבנים אולם כאשר הנגר יוצא לתת שירות ללקוחות לא תמיד יש לו אפשרות להפעיל אקדח סיכות פנאומטי ולכן החלופה היא אקדח סיכות חשמלי. אלו ההבדלים העיקריים בין אקדחי הסיכות שנמצאים בשימוש של נגרים ורפדים:

אקדח סיכות פנאומטי – לרוב אלו יהיו אקדחי סיכות כבדים יותר, מגושמים יותר ופחות נוחים לשימוש מזדמן, כלומר אם אתם חובבנים או נותני שירותים בבית הלקוח תצטרכו לקחת בחשבון כי סוג זה של אקדחי סיכות מחייב מדחס אוויר ולא תמיד נוח לתת שירות ללקוחות באופן זה מה גם שאם אתם משתמשים בתדירות נמוכה אקדח סיכות פנאומטי יהיה פחות מומלץ עבורכם.

אקדח סיכות חשמלי – חשמל נמצא בכל מקום גם אם אין חשמל יש פתרונות לייצור חשמל בקלות על ידי גנרטורים קומפקטים ניידים. לכן שימוש באקדח סיכות חשמלי יהיה נוח ויעיל יותר אם אתם נותני שירות בבית הלקוח.

אקדח סיכות משולב מסמרים – אחד הפתרונות היעילים ביותר לענף הנגרות. שילוב של סיכות או מסמרים מגדיל את טווח האפשרויות ויכולת העבודה של הנגר. תוכלו להשתמש במכשיר חשמלי או פנאומטי בהתאם לצרכים שלכם.

 

איזה אקדח סיכות מומלץ?

כפי שכבר ציינו יש מספר סוגים של אקדחי סיכות, כל סוג מותאם לאופי וצורך שונה, לא אחת תרצו להחזיק בארגז הכלים שלכם יותר מסוג אחד כדי שתוכלו לתת פתרונות מגוונים בצורה היעילה ביותר. אקדח סיכות פניאומטי הינו אידיאלי והמומלץ ביותר לשימוש בנגרות או בכל מקום בו תצטרכו עבודה מאומצת ואינטנסיבית. אחיו הקטן יותר הוא האקדח החשמלי שמאפשר עבודות קלות יותר וללא תלות במדחס אוויר או סרבול מיותר. לרוב אקדח סיכות חשמלי יהיה קטן יותר מבחינת גודלו הפיזי ולכן נוח יותר לנשיאה ושימוש. כאשר אתם עומדים לרכוש אקדח סיכות כדאי שתגדירו לעצמכם מה השימוש העיקרי, מה תדירות השימוש וכמובן מה התקציב שיש לכם לטובת רכישת אקדח סיכות פנאומטי. ככל שתדייקו יותר בהגדרות כן הבחירה שלכם תהיה נכונה ואיכותית יותר.