דף הבית מאמרים הטופ של המיגון האישי

הטופ של המיגון האישי

כאשר נדבר על מיגון אישי חשוב לדעת וכמובן להבין שאלו אחד הנושאים החשובים ביותר כאשר עובדים בכל מיני עבודות שונות הכוללות הפעלת מכשירים מסוכנים, עיסוק בחומרים רעילים וכמובן  כאשר עובדים עם חומרים מלכלכים בהם נזדקק לציוד שישמור עליהם מנזקים שונים.

מסיכת פילטר
מסיכת פילטר

כאשר נדבר על מיגון אישי חשוב לדעת וכמובן להבין שאלו אחד הנושאים החשובים ביותר כאשר עובדים בכל מיני עבודות שונות הכוללות הפעלת מכשירים מסוכנים, עיסוק בחומרים רעילים וכמובן  כאשר עובדים עם חומרים מלכלכים בהם נזדקק לציוד שישמור עליהם מנזקים שונים. כאשר ענפים מסוימים מעסיקים עובדים רבים שעל בסיס יומיומי עובדים עם סוגים שונים של מסורים, מקדחות, מלטשות ועוד כלים רבים, הדבר הנכון והברור הוא לנקוט בכל אמצעי הזהירות שקיימים על מנת להבטיח את ביטחון ובריאות כל מי שלוקח חלק בעבודות השונות. ישנם המון סוגים שונים של מוצרי מיגון אישי, חלקם טובים וחלקם פחות ולא באמת מייצרים ומעניקים את ההגנה הדרושה ולכן חשוב להבין שהמוצרים אכן מתאימים לכל סוג וסוג של עבודה והם באמת יבצעו את המטרה שלשמה נועדו. דוגמאות לענפים שונים המשתמשים בציוד מיגון אישי הם ענף הבנייה, ענף העיצוב והתכנון וכמובן כל הענפים בהם מייצרים מוצרים על בסיס קבוע בעזרת מכונות קטנות או גדולות. בשורות הבאות אפרט על סוגי ציוד המיגון שקיימים עבור גוף האדם.

סוגים שונים של ציוד מיגון

גוף האדם זקוק לכל מיני סוגים שונים של ציוד מיגון אישי על מנת לוודא שאכן כל הגוף מוגן מחומרים ומכלי עבודה שיכולים להזיק לו. כאשר מפעלים מסוימים עובדים עם חומרים רעילים המסוכנים לשאיפה, הציוד הנכון הוא מסכות שיכולות לסנן את החלקיקים הרעילים של החומרים השונים ולהכניס אוויר נקי אל הריאות. ישנם סוגים שונים של מסכות, ישנן רק נשמיות ויש מסיכות עם פילטרים איכותיים היכולים להבטיח הגנה מלאה. כאשר נמצאים באתר בנייה, על כל העובדים ומי שמסתובב באתר צריכים ללבוש קסדות בכל עת. כאשר רוכשים את הקסדה מומלץ לוודא שהיא אכן איכותית ומגנה על הראש כמו שצריך. כאשר מבצעים עבודות של ריתוך, חיתוך על ידי מסורים שונים ומתעסקים עם סוגי חומרים שונים, ישנן מסיכות שלובשים על הפנים והן יגנו מפני כל מיני חומרים מסוכנים שעלולים להיכנס אל העיניים או לפצוע את הפנים. כאשר עובדים עם הידיים, בין אם זה עם חומרים מסוכנים או עם כלים מסוכנים, ישנן כפפות שיגנו על הידיים מפני חתכים או מפני מגע עם העור. צריך להתאים את סוג הכפפות אל סוגי העבודות השונות. גם על מנת לשמור על הבגדים מפגיעה ונזקים, קיימים סוגים שונים של סרבלים שלובשים במהלך כל העבודה ולובשים אותם או מעל לבגדים הרגילים או כבגדי עבודה בפני עצמם.

וודאו את איכות הציוד

כאשר רוכשים ציוד מיגון אישי חדש, מומלץ מאוד לרכוש אותו מחברה המתמחה במוצרים האלו. הרבה סוגים של ציוד ניתן לרכוש במקומות שונים המוכרים סוגים שונים של ציוד לענפים ותעשיות שונות ולכן קשה יהיה לוודא את איכות המוצר. על ידי רכישה אצל חברה מקצועית תוכלו לרכוש את הציוד הנכון והמתאים ביותר אל הענף שלכם בו מתבצעת עבודה ספציפית או מספר עבודות מסוימות.