דף הבית אקדח סיכות אוויר: כלי חובה בכל מקום

אקדח סיכות אוויר: כלי חובה בכל מקום

המאפיין בין העיקריים ביותר של הנגריות כיום הוא יכולת הייצור שלהן. לעומת לפני כמה שנים שלבנות ארון היה לוקח בין שבוע לאף יותר מכך, כיום  בעזרת הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות שיש לנו הפעולה הפכה להרבה יותר קצרה וכתוצאה מכך ליותר יעילה. בעזרת הטכנולוגיה של חיתוך, ניסור, בניה וצביעה הפעולות הללו הפכו לפעולות קצרות וקלות.

אקדח סיכות
אקדח סיכות

המאפיין בין העיקריים ביותר של הנגריות כיום הוא יכולת הייצור שלהן. לעומת לפני כמה שנים שלבנות ארון היה לוקח בין שבוע לאף יותר מכך, כיום  בעזרת הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות שיש לנו הפעולה הפכה להרבה יותר קצרה וכתוצאה מכך ליותר יעילה. בעזרת הטכנולוגיה של חיתוך, ניסור, בניה וצביעה הפעולות הללו הפכו לפעולות קצרות וקלות. ההתקדמות בנושא באה לידי ביטוי לרוב בכלי עבודה, והכלים הבולטים ביותר הם הכלים הפנאומטיים. בין כל הכלים יש את אקדח סיכות אוויר שבלעדיו עוד היינו דופקים מסמרים עם פטיש. אקדח סיכות אוויר הפך לפרט שנמצא אצל כל חובבן ולא רק אצל המקצוענים.

כולם היום משתמשים באקדח סיכות אוויר

בעקבות הקורונה שתקפה אותנו בשנה האחרונה, הרבה אנשים נשארים בית ומחפשים משלח יד חדש. תקופה זו הביאה את אקדח סיכות האוויר להיות כלי נרכש מאוד וגם מבוקש על ידי האנשים. עבודות מסוימות שבעבר היו יותר קשות כיום מבוצעות במהירות על ידי אקדח סיכות אוויר. לאקדח אוויר יש יתרונות רבים בביצוע עבודות על שימוש בפטיש ומסמרים. אפקט הביצוע שלהם יהיה שונה מאקדח לאקדח מכיוון שכל אקדח הוא שונה, בגודל או בכמות העבודה שהוא יכול להספיק לעשות, כמובן שאקדח אוויר של נגריה יהיה מסיבי יותר מאקדח אוויר ביתי. שיטת העבודה עם אקדח כזה גם תהיה שונה. כשעובדים עם אקדח סיכות אוויר צריך לבחור סיכות או מסמרים שיתאימו לסוג האקדח שבחרתם.באקדח סיכות אוויר יש סוגיעם שונים ומגוונים של אקדחים שניתן לבחור מהם, יש כאלה שעובדים רק עם סיכות, כאלה שעובדים רק עם מסמרים ויש גם את השילוב בין שניהם. במידה ואתם אדם פרטי שלא משתמש באקדח סיכות אוויר בצורה הדוקה כל כך ההמלצה אליכם היא לבחור מאחד האקדחים שפועלים על סוג אחד בלבד, או רק סיכות או רק מסמרים. אם אתם נגרים מקצועיים הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם היא דווקה מהאקדחים המשולבים, כי העבודה איתם יותר רחבה וניתן לעבוד איתם במצבים שונים יותר מאשר להיות מוגבל רק לסוג אחד.

מה מוודאים לפני שקונים אקדח סיכות אוויר? 

כפי שציינו כבר מקודם, יש סוגים רבים של אקדח סיכות אוויר וההבדלים בניהם יכולים להיות מינוריים ויכולים להיות משמעותיים. סוג האקדח שנצטרך אם אנחנו חוב בנים או נגרים מקצועיים יהיה שונה, ואקדח שלא מתאים לנו יכול לא לעמוד בעומס העבודה, ולכן ככל שנבצע עבודות קשות יותר כך נצטרך אקדח חזק יותר, כמו כן אחד מהחלקים החשובים ביותר באקדח סיכות אוויר שאסור לשכוח ממנו הוא המדחס "קומפרסור", בבחירת מדחס גם כן נצטרך לבחור אותו לפי כמות העבודה שאנחנו נשתמש בו לפי זה שיותר זמן עבודה= יותר עוצמה דרושה. לכן אם אתם אנשים חובבנים או נגרים שעובדים בנגרייה ההמלצות אליכם שונות, כי אם אתם רק עובדים בבית שלכם מפעם לפעם אתם לא תשתמשו באותה כמות או זמן של אדם העובד בנגרייה מקצועית וזה העיסוק שלו רוב שעות היום. ולכן צריך להפעיל שיקול דעת ולהבין איזה סוג אתם באמת צריכים.