דף הבית מאמרים איך לבחור אקדח סיכות?

איך לבחור אקדח סיכות?

אקדח סיכות הוא כלי המשומש בהרבה מקומות והמקומות המקוריים הם נגרות וריפוד. אקדח סיכות שיפר את היעילות ואת התפוקה של נגרים ורפדים רבים. אקדח סיכות יכול לבוא בהרבה מאוד סוגים, מטרות ושיטות עבודה שונות וכל אחד שונה מהאחר.חלקים מונעים על ידי חשמל וחלקם בצורה מכנית, מטרת חלקם היא להדק מסמרים בזמן שמטרת אחד אחר היא להדק סיכות.

אקדח סיכות
אקדח סיכות

אקדח סיכות הוא כלי המשומש בהרבה מקומות והמקומות המקוריים הם נגרות וריפוד. אקדח סיכות שיפר את היעילות ואת התפוקה של נגרים ורפדים רבים. אקדח סיכות יכול לבוא בהרבה מאוד סוגים, מטרות ושיטות עבודה שונות וכל אחד שונה מהאחר.חלקים מונעים על ידי חשמל וחלקם בצורה מכנית, מטרת חלקם היא להדק מסמרים בזמן שמטרת אחד אחר היא להדק סיכות. שימוש בכלי זה הביא לשיפורים משמעותיים בתחום הריפוד: בעבר לרפד רהיט אחד היה לוקח ימים שלמים ואף שבועות בזמן שהיום תהליך זה מתקצר משמעותית ורמת ההשקעה והמאמץ שהיה צריך להיות מושקע ירד משמעותית. מחיר הרהיטים ירד גם הוא מכיוון שזמן הייצור שלהם ירד גם הוא ובזמן קצר יותר ניתן לייצר יותר פריטים.

מהם הסוגים השונים של אקדח סיכות?

לאקדח סיכות ישנם הרבה סוגים ושימושים שונים. למעשה, ישנם שלושה סוגים מרכזיים של אקדחי סיכות. וכל אחד מהם משומש במקום אחר. ומופעל בצורה שונה. ישנו אקדח הסיכות הפנאומטי, שגדול יותר פיזית ומשומש בעיקר בשימוש סטטי, אקדח סיכות חשמלי, שהוא נייד יותר ומשומש בעיקר בעבודות קטנות יותר ואקדח סיכות משולב מסמרים שנמצא בשימוש אצל רפדים למניהם. אלה ההבדלים העיקריים בניהם: 

אקדח סיכות פנאומטי: אקדח סיכות פנאומטי הוא גדול וכבד יותר מבחינה פיזית, פחות נייד וקומפקטי אך מבצע עבודה טובה וגדולה. זאת אומרת שאם אתם צריכים ללכת לבית של הלקוח בעצמכם זו לא הבחירה בשבילכם כי יהיה לכם קשה להיסחב איתו ולהשתמש בו. אקדח זה גם מצריך מדחס אוויר צמוד כל הזמן משהו שקשה לקיים כשאתם זזים ממקום למקום.

אקדח סיכות חשמלי: אקדח סיכות חשמלי כשמו הוא מופעל על ידי חשמל. הוא יותר קטן וקומפקטי ולא כמו אקדח סיכות פנאומטי אקדח סיכות זה יהיה האידיאלי כאשר אתם זזים ממקום למקום וצריכים אקדח סיכות קטן ונוח. החיסרון העיקרי בו הוא שהוא מופעל על ידי חשמל, ובמקומות שאי אפשר להשיג חשמל אקדח סיכות זה לא שימושי.

אקדח סיכות משולב מסמרים: אקדח סיכות מושלב מסמרים משומש יותר אצל רפדים מכיוון שיותר קל לרפד עם אקדח סיכות שמשתמש במסמרים. 

אז באיזה אקדח סיכות נבחר?

כדי לבחור אקדח סיכות יש להסתכל על הצורך שלנו בו ולמה אנחנו צריכים אותו, כי אדם המשתמש בו בצורה קבועה במתן שירות אצל לקוחותיו אינו יבחר באותו סוג של אקדח סיכות כמו אדם שמשתמש בו במקום ספציפי וקבוע. הרבה אנשים יעדיפו להחזיק יותר מאקדח סיכות אחד ולכן יצטרכו לבחור בין שני סוגים.  כל סוג של אקדח סיכות מתאים לצורך אחר ולכן לא ניתן להשוות בניהם בצורה מושלמת. במקרה של הידוק חפצים גדולים או עבודה מקומית עדיף לבחור באקדח הסיכות הפנאומטי מכיוון שהוא עוצמתי ומתאים לעבודה אינטנסיבית. הרבה נגרים יבחרו באקדח הסיכות החשמלי מכיוון שהוא נייד קל לשימוש. בחיפוש אחר אקדח הסיכות המושלם ככל שהפרטית שתתנו יותר מדויקים כך תוכלו לעבוד בצורה האופטימלית עם אקדח הסיכות. בסופו של יום הבחירה תלויה בכם, ובצורך שלכם בשימוש באקדח הסיכות. עליכם לקבוע תקציב ומטרה ובכך להבטיח את השימוש הטוב ביותר.