דף הבית מאמרים אוהבים לייצר ולבנות דברים בעצמיכם?

אוהבים לייצר ולבנות דברים בעצמיכם?

אם אתם אנשים יצירתיים ואתם אוהבים לייצר רהיטים למיניהם בעצמיכם או סתם לבנות דברים בעצמיכם לשם ההנאה הפרטית שלכם, אז כנראה תצטרכו כלי עבודה נכונים ומתאימים על מנת להשלים את היצירה הבאה שלכם. איך יודעים בכלל אילו כלי עבודה אנחנו צריכים אם אין לנו כלל מושג מהיכן להתחיל.

שיפוץ רהיטים
שיפוץ רהיטים

אם אתם אנשים יצירתיים ואתם אוהבים לייצר רהיטים למיניהם בעצמיכם או סתם לבנות דברים בעצמיכם לשם ההנאה הפרטית שלכם, אז כנראה תצטרכו כלי עבודה נכונים ומתאימים על מנת להשלים את היצירה הבאה שלכם. איך יודעים בכלל אילו כלי עבודה אנחנו צריכים אם אין לנו כלל מושג מהיכן להתחיל. אספנו עבורכם כמה כלים שבהחלט יכולים לעזור לכם ולהיות הארגז כלים הראשון שלכם שיפתח עבורכם דלת חדשה לעולם יצירתי בו הרעיונות לא נגמרים אף פעם. אם אתם אוהבים לאסוף רהיטים, כיסאות, שולחנות או כל דבר שאנשים שמים ברחוב כי אינם זקוקים לו עוד, גם אתם תצטרכו כלי עבודה טובים על מנת לשפץ את הפריט שמצאתם.

הכלים הנכונים לעבודה נכונה

אז שלב ראשון הנה כמה כלי עבודה שיעזרו לכם להתחיל במלאכה. חשוב לציין שכלי העבודה יהיו מקצועיים ואיכותיים כי אתם עומדים לחתוך, ללטש, להבריג ולדפוק מסמרים תוך כדי העבודה על הרהיט החדש או המחודש שלכם וכדאי שתהיו מצוידים בכלי עבודה בטוחים ושתשמרו על ביטחון מרבי בזמן העבודה.

 1. מסוריות לג'יקסו – למוצר לחץ כאן
  המסוריות הם קטנטנות וקומפקטיות וקל להשתמש בהן. נוח לתמרן איתן והן מסוגלות לחתוך בקו ישר בצורה מדויקת ביותר. המסורית יכולה לחתוך חומרים רבים ובעזרת הלהב הנכון יכולה אפילו לחתוך קרמיקה ומתכת.
 2. מקדחים – למוצר לחץ כאן
  ישנם סוגי מקדחים שונים בגדלים ועוביים שונים. כחלק מכלי העבודה שלנו חשוב שיהיה ברשותנו כמה גדלים שונים אם נרצה לקדוח חורים שונים ברהיט שלנו בהתאם לגודל שלו או כמה מסה הוא אמור להחזיק. קיימים סוגים רבים של מקדחים וחשוב שנרכוש מקדחים איכותיים שישמשו אותנו במשך זמן רב ויוכלו לעזור לנו ליצור במשך שנים רבות.
 3. מטר פיסקו מקצועי – למוצר לחץ כאן
  אם ברצוננו להצליח ולהפיק משהו שיחזיק זמן רב וגם יראה מצוין ואסתטי אז כדאי שנשקיע מאוד ונרכוש מטר מקצועי. המטר יעזור לנו למדוד את כל החלקים אותם נרצה לחתוך בצורה מדויקת כך שלא נעשה טעויות, נעבוד קשה ובסוף לא יצא לנו מדויק. כלי עבודה נכונים ומדויקים יכולים לשנות את כל תהליך היצירה.
 4. סכין חיתוך יפנית ולהבים לסכין –למוצר לחץ כאן
  אם נרצה לבנות דגם קטן ולא בהכרח רהיט גדול, לא ממש נזדקק למסור אלא דווקא לסכין חיתוך יפנית מקצועית שתעזור לנו לחתוך את החומר בצורה מדויקת כמובן לאחר שמדדנו הכל. לסכינים יש להבים בזויות שונות העוזרות להפוך את החיתוך למדויק יותר אם תצטרכו.
 5. אקדח סיכות חשמלי – למוצר לחץ כאן
  אקדח סיכות חשמלי יכול לפתור לנו בעיה של ריפוד הרהיט מחדש. בהנחה שמצאנו רהיט ישן ברחוב ונרצה לחדש אותו עם בד אחר, אקדח הסיכות החשמלי יעשה זאת בצורה קלה ומושלמת. בנוסף נוכל שוב לרפד את הרהיט כעבור כמה שנים אם נמאס לנו ממנו וברצוננו לרענן את הבית.

איפה רוכשים כלי עבודה מקצועיים ואיכותיים

ישנם הרבה חנויות המוכרות את כלי העבודה שסיפרנו לכם עליהם, חשוב לפנות לבתי עסק המוכרים ציוד מקצועי ואמין.